Архів нормативних документів
Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №47 від 17.12.2021. Конкурс на зайняття посади директора Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №46 від 07.12.2021. Онлайн - опитування "Вивчення стану дистанційного навчання учнів 5-11-х класів загальної середньої освіти міста Києва"

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №45 від 03.12.2021. Онлайн - опитування "Розвиток громадської самосвідомості учнів 9-11-х класів загальної середньої освіти міста Києва"

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №42 від 25.11.2021. Дослiдження "Розуміння та дотримання академічной доброчесності серед учнів 10-х класів загальної середньої освіти міста Києва"

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №35 від 20.10.2021. Конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №34/1 від 19.09.2021 Онлайн - опитування «Стан організації харчування у закладах загальної середньої освіти міста Києва» для учнів 2-11 їх класів та їхніх батьків

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №33/1 від 12.09.2021 Онлайн - опитування «Сучасне освітнє середовища Нової української школи» для класних керівників та батьків учнів 1-4-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва

Наказ КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №32/1 від 06.09.2021 Дослідження «Готовність педагогічних працівників до реалізації Концепції Нової української школи» для вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Києва в 2021/2022 навчальному

Лист КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №10-20/496 від 22.09.2021. Начальникам управлінь освіти. Онлайн - опитування "Інформаційно-цифрова компетентність учнів 8-9 класів ЗЗСО м. Києва"

Наказ Міністерства освіти і науки № 868 від 30.07.2021 "Про затвердження форм звітності з питань діяльності закладів загальної середньої освіти та інструкцій щодо їх заповнення"

Лист КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №10-20/169 від 05.04.2021. Начальникам управлінь освіти. Онлайн - опитування "Вивчення стану дистанційного навчання учнів 5-11-х класів, учителів, батьків учнів 5-11-х класів"

Лист КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №10-20/148 від 30.03.2021. Начальникам управлінь освіти. Онлайн - опитування "Щодо запровадження фінансової автономії закладу освіти із залученням директорів закладів загальної середньої освіти"

Лист КНП "ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА" №б/н. Начальникам управлінь освіти. Онлайн - опитування "Щодо вивчення питань профілактики булінгу в шкільному середовищі із залученням учнів 5-9-х класів, батьків учнів 5-9-х класів"

Про організацію та проведення моніторингу дослідно-експериментальної роботи «Змістовно-методичне забезпечення ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя» у закладах загальної середньої освіти міста Києва

Про організацію та проведення соціологічного дослідження «Перехід до навчання за Концепцією «Нова українська школа»: реалізація принципів наступності та послідовності між дошкільною та початковою освітою»

Про організацію та проведення соціологічного дослідження «Роль і місце іноземних мов у житті сучасних старшокласників»

Про організацію та проведення онлайн-моніторингового дослідження «Зовнішнє незалежне оцінювання - індикатор якості шкільної освіти: готовність до державної підсумкової атестації з української мови, історії України, математики» (I етап)

Про організацію та проведення онлайн-моніторингового дослідження «Компетенція «уміння вчитися» - умова і результат якісної освіти»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Екологічна грамотність і здоровий спосіб життя учнівської молоді»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Незалежний освітній аудит якості математичної освіти учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Відображення в моделі випускника початкової школи досягнень із ключових компетенцій»

Про організацію та проведення онлайн-моніторингового дослідження «Функціональна грамотність учнів 7-8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Дотримання вимог до організації домашніх завдань в основній і старшій школах»

Про організацію та проведення соціологічного дослідження «Соціальна адаптація учнівської молоді в суспільстві»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Оцінка рівня готовності учнів 11-х класів м. Києва до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови (II етап)»

План педагогічних, психолого-педагогічних та соціологічних досліджень на 2017 р.

Про організацію та проведення соціологічного дослідження «Використання інформаційно-комп'ютерних технологій у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва»

Про організацію та проведення он-лайн дослідження «Вивчення стану готовності навчальних закладів до впровадження нового стандарту початкової освіти»

Про визначення відповідальних осіб

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Взаємодія працівників психологічної служби дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів щодо забезепечення ефективного супроводу психологічної адаптації дітей в умовах навчального закладу»

Про проведення незалежного освітнього аудиту «Рівень навчальних досягнень учнів 2-х класів з української мови школи-дитячого садка «Схід» приватної форми власності»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Забезпечення якості надання освітніх послуг у спеціалізованих школах м. Києва (І етап)»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Оцінка рівня готовності учнів 11-х класів м. Києва до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови (І етап)»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Організація менеджменту в освітній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва»

Про проведення психолого-педагогічного дослідження «Загально навчальні компетенції ліцеїстів 8-х класів Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка»

Про проведення незалежного освітнього аудиту «Рівень навчальних досягнень учнів 9-11-х класів (з математики, української мови, англійської мови) загальноосвітнього навчального закладу «Хореографічна гімназія «Кияночка» приватної форми власності»

Про проведення незалежного освітнього аудиту «Рівень навчальних досягнень учнів 9-11-х класів (з математики, історії України, української мови) приватного загальноосвітнього навчального закладу «Фінансово-правовий ліцей»

Про проведення незалежного освітнього аудиту (I етап): рівень навчальних досягнень з української мови і математики учнів 9-х класів Броварського району Київської області

Про прийняття участі у Програмі міжнародного оцінювання учнів - PISA

Про організацію та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в місті Києві

Про проведення державної атестації ТОВ «НВК «Новопечерська школа» приватної форми власності

Про організацію та проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в місті Києві

Про проведення навчального семінару для керівників навчальних закладів міста Києва

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Стан позашкільної та позакласної роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах м.Києва (ІІ етап)»

Про проведення онлайн опитування «Виконання учнями початкової школи домашніх завдань»

Про організацію та проведення соціологічного дослідження «Забезпечення рівного доступу до якісної освіти в місті Києві»

Про проведення державної атестації ТОВ «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Ліко-школа»

Про проведення державної атестації загальноосвітньої школи «Екологія і культура» приватної форми власності

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Оцінка рівня готовності учнів 11-х класів м. Києва до зовнішнього незалежного оцінювання»

Наказ Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Стан позашкільної та позакласної роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах м. Києва (етап 1)»

Наказ Про організацію та проведення соціологічного дослідження співробітників Департаменту освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, управнінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №700 від 20.11.2015 про організацію та проведення моніторингового дослідження «Коммунікативні уміння й навички з української мови учнів 4-х класів ЗНЗ міста Києва»

Про організацію та проведення моніторингового дослідження «Стан громадянської освіти учнівської молоді в умовах сучасної школи»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №583 від 30.09.2015. «Про формування бази даних загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва на 2015-2016 навчальний рік для проведення освітнього моніторингу»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №255 від 29.04.2015. Дослідження «Стан превентивного виховання в основній школі»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №23 від 29.01.2015. Дослідження «Рівень сформованості історичної компетентності учнів 7-х класів ЗНЗ м. Києва»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №18 від 26.01.2015. Дослідження «Стан сформованості життєвої компетентності учнівської молоді м. Києва»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №17 від 26.01.2015. Дослідження «Організація харчування учнів у ЗНЗ м. Києва»

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №581 від 10.11.2014. Дослідження "Рівень сформованості базових природно-математичних компетенцій учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №580 від 10.11.2014. Дослідження "Формування культури безпеки життєдіяльності учнів"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №579 від 10.11.2014. Дослідження "Рівень сформованості базових компетенцій з природознавства учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №548 від 21.10.2014. Дослідження "Якість математичної освіти учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №547 від 21.10.2014. Дослідження "Рівень сформованості навичок з культури мовлення учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №545 від 20.10.2014. Дослідження "Стан національно-патріотичного виховання учнівської молоді м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №183 від 27.03.2014. Дослідження "Організація діяльності педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №85 від 14.02.2014. Дослідження "Стан профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №49 від 07.02.2014. Дослідження "Рівень сформованості мовної компетентності учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №78 від 13.02.2014. Дослідження "Рівень сформованості екологічного мислення учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №06 від 11.01.2014. Дослідження "Рівень сформованості історичної компетентності учнів 10-х класів ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №865 від 25.11.2013. Дослідження "Вивчення досвіду організації роботи з обдарованою дитиною в ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №835 від 08.11.2013. Дослідження "Рівень сформованості компетентності зі збереження здоров'я учнів 4-х класів ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №725 від 17.09.2013. Дослідження "Рівень готовності випускників ЗНЗ м. Києва до проходження ЗНО з хімії"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №717 від 16.09.2013. Дослідження "Стан профорієнтаційної роботи в 11-х класах ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №715 від 12.09.2013. Про формування бази даних ЗНЗ м. Києва на 13\14 н.р.

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №369 від 29.04.2013. Дослідження "Використання сучасних засобів комунікації дітьми дошкільного віку"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №258 від 28.03.2013. Дослідження "Якість математичної освіти учнів 9-х класів ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №257 від 28.03.2013. Дослідження "Рівень сформованості функціональної грамотності учнів 10-х класів ЗНЗ м. Києва щодо читання, математики та природничих дисциплін"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №238 від 13.03.2013. Дослідження "Стан сформованості соціально-адаптованої, морально зрілої особистості випускника ПТНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №237 від 13.03.2013. Дослідження "Стан сформованості соціально-адаптованої, морально зрілої особистості випускника ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 04.03.2013 №185. Дослідження "Стан упровадження інклюзивної освіти у ЗНЗ м. Києва"

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 22.01.2013 №38. Дослідження "Стан морально-правового виховання молоді"

Наказ ГУОН від 26.10.12 №252. Дослідження "Створення умов для всебічного розвитку підлітків"

Наказ ГУОН від 05.11.12 №267. Про формування бази даних дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

Наказ ГУОН від 11.10.12 №239. Дослідження "Рівень сформованості знань, умінь і навичок з математики учнів 4-х класів ЗНЗ м. Києва"

Наказ ГУОН від 08.10.12 №233. Дослідження "Рівень сформованості мовленевої компетенції з англійської мови учнів 10-х класів ЗНЗ м. Києва"

Наказ ГУОН від 14.09.12 №216. Дослідження "Розвиток системи інноваційної діяльності в основній та старшій школі"

Наказ ГУОН від 11.05.12 №154. Дослідження "Вивчення впливу сім'ї, дошкільної освіти на формування особистості підростаючого покоління"

Наказ ГУОН від 16.03.12 №96. Дослідження "Створення умов для всебічного розвитку дітей в дошкільних навчальних закладах м. Києва"

Наказ ГУОН від 14.03.12 №91. Дослідження "Рівень сформованості базових хімічних знань учнів 8-х класів ЗНЗ м. Києва"

Наказ ГУОН від 11.02.12 №49. Дослідження «Рівень сформованості знань, умінь і навичок з української мови учнів 9-х класів ЗНЗ м. Києва»

Наказ ГУОН від 21.02.12 №50. Дослідження «Соціально-психологічний аспект впливу ЗМІ на підлітків загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва»

Наказ ГУОН від 24.01.12 №10. Дослідження «Рівень сформованості базових природничо-математичних компетенцій учнів 8-х класів ЗНЗ м. Києва»

Наказ ГУОН від 02.12.11 №252. Дослідження «Комунікативні уміння й навички з української мови учнів 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва»

Наказ ГУОН від 02.12.11 №253. Дослідження «Розвиток системи інноваційної діяльності в загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах м. Києва

Наказ ГУОН від 10.10.11 №204. Дослідження "Культура харчування в загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва"

Наказ ГУОН від 10.10.11 №203 Дослідження рівня сформованості знань, умінь і навичок з історії України в учнів 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

Наказ ГУОН від 01.09.11 №187. Дослідження "Умови взаємодії педагогів і спеціалістів психологів-соціальної служби в загальноосвітніх навчальних закладах м. Київ"

Наказ ГУОН від 26.04.11 №115. Дослідження екологічної грамотності учнів 8-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

Наказ ГУОН від 26.04.11 №116. Дослідження з культури мовлення учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва

Наказ ГУОН від 30.03.11 №90. Дослідження ефективності впровадження інноваційних педагогічних технологій в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

Наказ ГУОН від 02.03.11 №65. Дослідження якості математичної освіти учнів 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Києва

Наказ ГУОН від 03.02.11 №25. Дослідження "Комп'ютерні адикції серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва"

Наказ ГУОН від 08.11.10 №189. Дослідження рівня сформованості навичок читання та розуміння тексту в учнів 4-х класів ЗНЗ м. Києва

Наказ ГУОН від 08.11.10 №190. Дослідження матеріально-технічного стану приміщень навчальних закладів м. Києва

Наказ ГУОН від 12.05.10 №25. Дослідження «Шляхи інтеграції дітей з психофізичними особливостями у середовищі ЗНЗ м. Києва»

Наказ ГУОН від 23.03.10 №15. Дослідження у 5-х класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва якості математичної освіти