«Перспективні потреби ринку праці міста Києва»
З 18 червня по 20 липня 2020 року було проведено соціологічне дослідження «Перспективних потреб ринку праці міста Києва». Узяли участь 1 134 керівники підприємств міста Києва.
Проти 2019 року, у 2020 році кількість працівників на підприємствах зросла.
На сьогодні серед виробничих професій, представлених у дослідженні, найбільше працівників трудяться провідниками пасажирського вагона, кухарями й операторами поштового зв'язку.
Найменш чисельними за кількістю працівників виявилися професії фрезерувальника, тракториста-машиніста, моториста.
Фахівці, яких бракувало на ринку праці, переважно належали до будівельних професій чи сфери обслуговування, зокрема електромонтажник, електрозварник, електрик, лицювальник, монтажник вентиляційних систем, маляр, продавець-консультант тощо.
На перспективу залишаться затребуваними кухарі, оператори поштового зв'язку, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварники, маляри та офіціанти. Найвища ймовірність найму впродовж 3-х років буде у верстатниках широкого профілю, гальваніках, електриках різного профілю та налагоджувальниках верстатів з програмним керуванням.
![](https://scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131567813_3068628283236584_6149151510031421343_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=i1V_LRMpCH4AX-eFdPX&_nc_ht=scontent.fiev1-1.fna&oh=76db3e013651d85bddcf510442a35810&oe=603CA0F7)
⇐ Повернутися до архіву новин